Letní obuv z antibakteriálního materiálu Dulex
V naší nabídce máme různé styly, barvy a velikosti. Přiďte si je vyzkoušet!
  • Stimulují receptory

  • Dokonalé rozložení zátěže, eliminace otlaků a omezení tvorby tvoření zrohovatělé kůže
  • Uzavřené buňky, materiál Dulex je antibakteriální a omyvatelný
  • Prostorná špička, dostatek místa
  • Zdravé a pohodlné, bez uvolňování škodlivých a karcinogenních látek, testované v Německu
Relaxační obuv
Relaxační obuv

Relaxační obuv DUX je vyrobena z originálního materiálu DUFLEX s ojedinělými viskoelastickými vlastnostmi. Právě použitý materiál DUFLEX odlišuje boty DUX od ostatních výrobků. Díky němu DUX dokonale tlumí / absorbuje otřesy a poskytuje tak úlevu přetíženým kloubům pohybového aparátu. Zároveň, díky pocitu mírné nestability, nutí tělo k vyrovnání vzpřímeného postoje a k jeho opakovaným korekcím. Minimalizují únavu a pocity těžkých nohou. Dostatečný prostor pro prsty snižuje riziko vzniku HALUX VA

press to zoom
Žabky
Žabky

Žabky z materiálu DUFLEX. Dokonalý společník do lázní, fitness nebo k bazénu. Zátěžové zóny z ještě měkčího materiálu. Strukturované lůžko pro nohu jí příjemně masíruje po celou dobu kdy je budete mít na noze.

press to zoom
Premium – černá a bílá
Premium – černá a bílá
press to zoom
Baleríny
Baleríny
press to zoom
1/2
Harémové kalhoty a kabelky

Přivítejte léto v pohodlí a stylu! Univerzální střih pro kteroukoli velikost. Jsou vyrobeny ze 100 % bavlny a zdobené ručním potiskem s motivem květin nebo bez potisku. Hodí se do města, na pláž i na cvičení. Kalhoty pochází z nepálského rodinného krejčovství, které se specializuje na limitované kolekce. Máte tak jistotu, že jde o opravdový originál, a navíc, že podporujete živobytí těchto chudých lidí. Barevné kabelky zase rozsvítí každé oblečení. Vyberte si z různých designů a barevných variací.

Tasky_2
Tasky_2
press to zoom
Kalthoty_3
Kalthoty_3
press to zoom
Kalthoty_4
Kalthoty_4
press to zoom
Kalthoty_5
Kalthoty_5
press to zoom
1/2
Kosmetika NOBILIS TILIA

Vyberte si z řady výrobků Nobilis Tilia, certifikované přírodní a BIO kosmetiky. Najdete u nás kompletní řadu éterických olejů, pleťový krémů, masážních a koupelových olejů a dětskou kosmetiku. Produkty nejsou testovány na zvířatech a jsou velmi vhodné pro citlivou pokožku.

ENERGY

Přírodní produkty z kategorie potravních doplňků a kosmetiky. Všechny přípravky jsou vyvinuty podle principů staré čínské medicíny. K nejprodávanějším produktům patří zelené potraviny, bylinné koncentráty, zubní pasty a přírodní mýdla.

Energy_3
Energy_3
press to zoom
Energy_1
Energy_1
press to zoom
1/1