Letní obuv z antibakteriálního materiálu Dulex
V naší nabídce máme různé styly, barvy a velikosti. Přiďte si je vyzkoušet!
  • Stimulují receptory

  • Dokonalé rozložení zátěže, eliminace otlaků a omezení tvorby tvoření zrohovatělé kůže
  • Uzavřené buňky, materiál Dulex je antibakteriální a omyvatelný
  • Prostorná špička, dostatek místa
  • Zdravé a pohodlné, bez uvolňování škodlivých a karcinogenních látek, testované v Německu
1/2
Harémové kalhoty a kabelky

Přivítejte léto v pohodlí a stylu! Univerzální střih pro kteroukoli velikost. Jsou vyrobeny ze 100 % bavlny a zdobené ručním potiskem s motivem květin nebo bez potisku. Hodí se do města, na pláž i na cvičení. Kalhoty pochází z nepálského rodinného krejčovství, které se specializuje na limitované kolekce. Máte tak jistotu, že jde o opravdový originál, a navíc, že podporujete živobytí těchto chudých lidí. Barevné kabelky zase rozsvítí každé oblečení. Vyberte si z různých designů a barevných variací.

1/2
Kosmetika NOBILIS TILIA

Vyberte si z řady výrobků Nobilis Tilia, certifikované přírodní a BIO kosmetiky. Najdete u nás kompletní řadu éterických olejů, pleťový krémů, masážních a koupelových olejů a dětskou kosmetiku. Produkty nejsou testovány na zvířatech a jsou velmi vhodné pro citlivou pokožku.

ENERGY

Přírodní produkty z kategorie potravních doplňků a kosmetiky. Všechny přípravky jsou vyvinuty podle principů staré čínské medicíny. K nejprodávanějším produktům patří zelené potraviny, bylinné koncentráty, zubní pasty a přírodní mýdla.

1/1
ZPĚT

​© 2016 Studio Dobrá Nálada

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now